TM040YDHP01

| Panel Model | TM040YDHP01 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 480×800 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM040YDHP01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 51.84×86.4 mm |
| Omrids | 58.18×99.15×2.67 mm |
| Overflade | Hard coating |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 8S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU/RGB/SPI , 51 pins |
| Indgangsspænding | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM040YDHP01.
TIANMA TM040YDHP01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040YDHP01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040YDHP01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040YDHP01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM040YDHP01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM040YDHP01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM040YDHP01 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM040YDHP01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM040YDHP01"
- TIANMA TM040YDHP01
- TM040YDHP01 datablad
- TM040YDHP01 billede
- TM040YDHP01 pris
- TM040YDHP01 distributør

